Hediye Adası – Doğum Günü Hediyeleri

30 Aralık 2010

Adana Seyhanda, Çukurovada ve Yüreğirde Satılık – Kiralık Ev

Türkiye’nin gelişen ticaretinde önemli bir konumda olan Adana ili iş sektöründeki hızlı büyüme sebebiyle çevre illerden bir hayli göç alarak sürekli olarak nüfus artışı yaşamaktadır. Adana ilinde artan bu hızlı nüfus barınma gibi birçok problem durumunu ortaya çıkarmaktadır. Online emlak platformlarında Seyhanda kiralık ev, Yüreğir’de satılık ev ve Adana Çukurovada kiralık ev kategorileri altından erişebileceğiniz kiralık ya da satılık evler ile bu probleminizi kolayca çözeceksiniz. Ancak emlak sitelerinde mahalle mahalle kategori yapıldığı için Seyhan’da kiralık ev ya da Adana Çukurova’da kiralık ev dediğinizde mahalle mahalle karşılaştırma yapabilirsiniz. Aynı şekilde Yüreğirde satılık ev kategorisi altından da Yüreğir bölgesindeki cazip ödeme koşullu satılık evleri düzenli bir şekilde listeleyerek çıkan sonuçlar arasından ihtiyaçlarınıza uygun seçimler yapabilirsiniz.

Adana ilindeki ev probleminizi tamamıyla çözüme ulaştıracak olan www.emlakz.com adlı online emlak sitemiz sayesinde rahata kavuşacaksınız. Bütçenizi rahatlatmanızı sağlayacak ve sizlerin gereksiz zaman kayıpları yaşamanıza engel olacak bu platform sürekli olarak gelişmektedir.

27 Mayıs 2010

Hediye Para Yiyen Kumbara Çeşitleri

Facebank kumbara hiç çiğneme’den parayı yutabilen tek kumbara. Anne ve babalar çoçuğunuza en güzel karne hediyesi. Facebank  para yutan kumbara. Bu kumbara 2 adet kalem pil ile çalışıyor.  Üç farklı renkte.  Kırmızı, Mavi ve pembe. Türkçe konuşuyor.  Dikkat çocuklar facebank parayı yutarken parmaklarınızı kapabilir  : ))

Sipariş vermek için: HediyeFacebank

WordPress'in desteğiyle.